Дизайнерські вироби. Чому так дорого?

Дизайнерські вироби. Чому так дорого?

Таку реакцію наша команда чула багато разів. У зв’язку з тим, що в команді працює багато професійних людей над виробами, тому розповімо про створення вироби (вишиванка, вишиваний сукню, вишита спідниця, в цілому будь-який виріб з вишивкою). Всі прекрасно розуміють, що кожна вишивка і техніка вишивки різна – як комп’ютерна, так і ручна. Будемо чесними – не кожен ручна вишивка, як і комп’ютерна, є високоякісною. Трохи докладніше ручна робота – це витрачений час, увагу і енергетика майстра до людини або в принципі на момент вишивки цього виробу, кому це призначається. А такі речі взагалі є бестселерами, але про це розповімо трохи в іншому блоці.

А тепер тільки факти, на яких ґрунтується формула обчислення вартості на дизайнерські якісні вишиті вироби (вишита сорочка, плаття – вишиванка, спідниця з вишивкою, хрестильні набори, вишиті сумки, вишиті халати – і такий список не обмежений).

Розглянемо один виріб: ⠀

 • Вартість тканини (льон, вовна, шовк, будь-яка натуральна еко тканину, колірна гамма, на Ваш вибір або вибір до дизайну вироби)
 • Вартість ниток (в залежності від виду, складу, щільності та виробника і доставки їх на Україну)
 • Вартість стабілізаторів, флизелина, Авалон, які є невід’ємною частиною вишивки (в залежності від виду, щільності, складу і виробника і доставки їх на Україну)
 • Вартість експлуатації обладнання, починаючи від самої вишивальної машини, швейного обладнання, петельних машин, промислових столів і прасок (так званий амортизаційний фонд, куди закладається частину вартості обладнання, у зв’язку з тим, що воно має відпрацювати себе, запчастини та технічне обслуговування)
 • Вартість і сервіс спеціального програмного забезпечення, за допомогою якого створюється програма вишивки на виробах, ця програма програмується для наступного етапу в програмування вишивальної машини.
 • Навчання персоналу (цінуємо стабільність і якість наших виробів, професіоналізм співробітників)
 • Вартість оренди приміщення самого виробництва і магазину для кінцевого споживача
 • Вартість комунальних послуг (води, електроенергії), якщо передбачається відмочування стабілізаторів в воді або теплова обробка парою, при чому на промисловому обладнанні
 • Зарплата всіх учасників процесу розрахована від часу на виріб (дизайнера, оператора машинної вишивки, конструктора, кравця, закрійника, кур’єра, пакувальника, прибиральниці і офісного персоналу, тобто – повного штату залучених співробітників які не тільки створюють і просувають це саме виріб в інтернеті)
 • Вартість упаковки (починаючи від бирок які пришиваються, пломби нового вироби, внутрішній вкладиш в упаковку, брендована коробка або брендований чохол для зберігання дизайнерського вироби)
 • Логістика – вартість палива, роботи водія або викликаного кур’єра або витрачених на організацію роботи (покупка сировини – його доставка на виробництво, дорога до поштової оператору, якщо потрібно, витрати на зв’язок і так далі)
 • Рекламні витрати – модель, фотограф, зачіска для моделі, макіяж для моделі, роздатковий матеріал, поліграфія, менеджер з реклами для і-нет сегмента, розробка та ведення сайту, копірайтинг і т.д. При чому дельта витрат на Рекламні послуги не маленька. Погодьтеся, адже побачивши якісний контент, Ви розумієте наскільки бренд розкручений і професійно підходить до своєї роботи, Ви відразу купуєте не замислюючись, це велике виробництво і можна подивитися історію про бренд і ребрендинг в цілому.
 • Фінансові послуги (відсотки та обслуговування банків, посередників для отримання міжнародних платежів і т.п.)

Податки

Підіб’ємо підсумки, матеріали, з яких створюється готовий виріб, стоять навіть не з 60%, а значно менше. Найдорожчий часткою вартості – це робочий час і обладнання, оренда виробництва. Виходячи з підведених підсумків, кожен виріб містить індивідуальну вартість не просто так, а тому, що на це є підстави. У цьому переліку навіть не внесені витрати як, банерна реклама, реклама в журналах, фешн-заходи – для яких створюється повторна колекція і ці вироби не продаються, націнку продавців посередників і ще можна перераховувати багато.

Будь ласка цінуєте працю кожного учасника команди і вироби в цілому, ми не масмаркет. Створюємо виключно якісний продукт та зберігаємо вишивку як прикладне мистецтво. Якщо після прочитаного, Ви вважаєте, що все таки це дорого, ми не наполягаємо Вас здійснювати покупки. Цінуйте НАШ працю і свої коментарі тримайте при собі. Заранее спасибо команда HISTROV і дизайнер Тетяна Щурова / TATIANA Shchurova.

Why-so-expensive2

Share this post